fbpx

k.baczki

Ślub i wesele

pakiet cukiniowy

pakiet bakłażanowy

pakiet kabaczkowy

Ilość operatorów kamery

1

1

2

Czas pracy operatora

12h (13-1)

12h (13-1)

13h (12-1)

Teledysk

Reportaż filmowy

-

ok. 25 min

ok. 50 min

Ujęcia plenerowe z sesji ślubnej

-

w dniu ślubu

w dowolnym dniu

Personalizowany pendrive

Ujęcia z drona

Dojazd do 15km od Bydgoszczy

Cena

4300zł

5800zł

8100zł

love story

Dzień ślubu i wesela to bardzo wyjątkowy dzień dla Pary Młodej i jej najbliższych. To także niezapomniane wspomnienia, które pozostają z Wami na całe życie. Tę ofertę stworzyliśmy dla par, które wiedzą czego chcą – stawiają na bezkompromisową jakość produkcji i niekonwencjonalne podejście do tematyki ślubnej. Nie będzie to zwykły teledysk ślubny, a historia miłosna, która zabierze Was w emocjonalną podróż ku wspomnieniom. Stawiamy na naturalność, a nie wyreżyserowane sceny. Chcielibyśmy poznać Was wcześniej i przyzwyczaić do obecności kamer, tak aby nasza praca w dniu uroczystości nie ograniczała Waszej swobody i byście mogli i chcieli pokazać swoją prawdziwą twarz i niekryte emocje. Możecie liczyć na naszą obecność również podczas sesji ślubnej w dowolnym dniu. 

✓ film krótkometrażowy ok. 5 min ✓ reportaż filmowy 30′  ✓ ujęcia z drona ✓ personalizowany pendrive ✓ 2 operatorów ✓ 13h pracy (12-1) ✓ krótka zajawka filmowa o północy z dnia ślubu ✓ ujęcia narzeczeńskie ✓ ujęcia z sesji ślubnej ✓ dojazd do 15km od Bydgoszczy

9500zł

Opcje dodatkowe:

  • Dojazd powyżej 15 km od Bydgoszczy – 4zł/km
  • Dodatkowa godzina pracy operatora w dniu uroczystości – 200zł/h
  • Dodatkowy operator – 2000zł
  • Film narzeczeński – 1200zł
  • Film z podziękowaniami dla rodziców – 1500zł
  • Możliwość dokupienia pendrive i innych pamiątek – sprawdź

Reklama/promo

Filmy reklamowe to świetne narzędzie do promocji Twojej osoby, zespołu czy firmy. Dbając o wizerunek swojej działalności można w łatwy sposób zdobyć zainteresowanie nowych klientów oraz wyróżnić się na tle konkurencji. W każdy film wkładamy serce, a kluczem do sukcesu jest poznanie Was i zrealizowanie autentycznego materiału zgodnego z Waszymi oczekiwaniami. 

Oferta jest dopasowywana indywidualnie, zależnie do Waszych potrzeb oraz skali projektu.

Teledysk

Teledysk to podstawowy element w działalności artystycznej. Dobrze zaplanowany i zrealizowany klip przyciąga nowych odbiorców do Waszej twórczości. Jeśli macie pomysł na teledysk to chętnie go poznamy, jeśli jednak nie macie to posłuchajmy utworu wspólnie i zaplanujemy dla Was scenariusz. 

Projekty wyceniamy indywidualnie w zależności od scenariusza.

Transmisja live

Transmisje internetowe znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak konferencje i szkolenia, debaty, koncerty, sztuki teatralne, czy wydarzenia sportowe. W obecnej sytuacji równie często realizujemy transmisje z Mszy Świętych, które są dla Was i Waszych bliskich ważne, np. z Chrztu Św., I Komunii czy ślubu. Nasze transmisje możemy realizować na Facebooku lub YouTubie.

800zł / do 2h transmisji

300zł – każda kolejna godzina

Dron

Wykonujemy filmy oraz zdjęcia z drona. W zależności od Waszych potrzeb oferujemy dwie różne opcje. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania lotów. Nie latamy w czasie trudnych warunków pogodowych oraz w zakazanych strefach lotniczych.

Eventy

Realizujemy reportaże, makingof’y oraz backstage z wszelkiego rodzaju wydarzeń.

Tego typu realizacje wymagają indywidualnej wyceny.

Operator

Jeśli potrzebujesz operatora, który nagra dla Ciebie ujęcia (z dźwiękiem lub bez) z drugiej lub kolejnej kamery to świadczymy również usługę operatorską.

Dysponujemy sprzętem: Sony A6500 + Sigma mc-11, Canon EOS R + adapter EF, Sigma 10-20mm f/4, Canon 16-35mm f/2.8, Sigma Art 35mm f/1.4, Sigma Art 85mm f/1.4, gimbal DJI Ronin S, statyw wideo Manfrotto z głowicą olejową, mikroporty Samaronic
(2 nadajniki + 1 odbiornik), rekorder Zoom H4n Pro, Rode VideoMic Pro Rycote, oświetlenie ledowe.

jedno body – 130zł / 1h dwa body – 220zł / 1h